Alfemo, Mısır pazarında liderliğe oynuyor

10 Mart 2015 Salı

Türkiye’nin önde gelen mobilya markalarından Alfemo, Mısır’ın başkenti Kahire’de bulunan 3 mağazası ile bir yıl gibi kısa sürede Mısır’ın en önemli mobilya markalarından biri oldu

alfemo-misir-pazarinda-liderlige-oynuyor

Yapılan pazar araştırmalarının sonuçlarına göre bölgede en çok beğenilen ve tercih edilen marka olan Alfemo, bu gelişmelere paralel olarak 2015 yılı sonuna kadar açılacak 3 yeni mağaza için anlaşmalar imzaladı. Marka, 2015 yılı sonunda Mısır’da tam 6 mağaza ile faaliyet gösteriyor olacak.

Halihazırda Kahire’nin en önemli alışveriş merkezi olan City Stars alışveriş merkezinde, Mohandessin bölgesinde, şehrin ana alışveriş bölgelerinden hem Kahirelilerin hem de turistlerin ziyaret ettikleri önemli bir destinasyon olan Nasr City’de bulunan mağazaları ile Mısırlılara hizmet veren Alfemo, 2 Alfemo Full Concept ve 1 Kids&Teens mağazasını yine Kahire’de açacak.

Alfemo yetkililerinden alınan bilgiye göre: “Alfemo, 2015 yılı sonunda Mısırlılara 6 mağaza ile hizmet veriyor olacak. Açılacak yeni mağazaların tamamı Kahire’nin en önemli bölgelerinde, en yeni ve prestijli projelerinin içerisinde yer alacak. Bugün, büyük nüfus yoğunluğunun bulunduğu önemli ticari ve kültürel bölgelerde bulunan Alfemo mağazaları yeni mağaza projeleri ile birlikte, yerleşime yeni açılacak olan, Kahire’nin yeni nüfus yoğunluğunu oluşturacak bölgelerde hizmet verecek”.

Açılacak mağaza yerleri belirlendi
Kahire’de yeni 3 mağazanın açılmasının ardından, İskenderiye ve Sharm El Sheikh şehirlerinde de mağaza açılması ile ilgili hazırlıklara başlayan Alfemo, Mısır’da toplam 8 mağaza ile hizmet verecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri