Alışveriş aşkı Agora’da hediye kazandırıyor

07 Eylül 2015 Pazartesi

Birbirinden seçkin mağazaları bünyesinde bulunduran ve İzmirlilerin vazgeçilmez adresi Agora Alışveriş Merkezi, 13 Mart günü başlayan ve yoğun ilgi gören “Alışveriş Aşkı Hediyelere Dönüşüyor” kampanyası 31 Ağustos gününde son buldu. Agora Alışveriş Merkezi, kampanyaya katılan tüm ziyaretçilerini ödüllendirerek birbirinden seçkin hediyelerin sahibi yaptı

alisveris-aski-agorada-hediye-kazandiriyor

31 Ağustos günü sona eren kampanya,  ziyaretçilerine hem keyifli hem de kazançlı alışveriş imkânı sundu. Agora Alışveriş Merkezindeki mağazalardan alışveriş yapan Agora Card’lı ziyaretçiler mağazalardan yapılan alışverişin faturasını danışma noktasından işleterek puanlarını biriktirdi. Daha sonra ziyaretçiler topladıkları puanlar karşılığında Puan Katalogu’ndan ve elektronik kiosklardan istedikleri hediyeyi almaya hak kazandı.


797 adet hediye dağıtıldı
Yoğun ilgi gören Alışveriş Aşkı Hediyelere Dönüşüyor kampanyasına bin 467 kişi katılım gösterdi. Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, geçtiğimiz yıl İzmir’de ilk defa gerçekleştirilen ve alışverişi ödüllendiren kampanyaya imza atmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, kampanya boyunca Samsung 55 inch 3D Curved televizyondan,  gardrop buzdolabına, çamaşır makinesinden tablete, Arçelik kahve makinesinden Apple Iphone 5S’e, tost makinesinden mikrodalga fırına, Karaca çelik tencere setinden yemek takımına,  Kıtchenette”den çift kişik kahvaltıdan Özsüt’den pastaya, Agora Oto yıkamadan, Agora Sinemalarından sinema biletlerine, Kığılı marka kravattan Agora Eğlence Merkezi’nden eğlence biletine kadar birçok seçkin ve kaliteli hediyeleri verdiklerini belirtti. Noyan, tüm ziyaretçilerinin alışverişlerini ödüllendirdiklerini ve kampanya boyunca 797 adet hediye dağıttıklarını belirtti.

Hasan Noyan, Agora Card sahibi tüm ziyaretçilerini özel hissettirerek lüks arabalar, yurt dışı ve cruise seyahatleri, vip soforlü hizmeti, bellboy hizmeti, private helikopter turu ve çok özel hediye kampanyaları düzenleyerek her zaman ziyaretçilerini ödüllendirdiklerini belirterek, Agora Card ayrıcalığını yaşamak için tüm ziyaretçileri Agora Alışveriş Merkezine davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri