14 Şubat 14 Burda’da bir başka güzel geçti

16 Şubat 2016 Salı

Sevgililer Günü haftası, 14 Burda Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde birbirinden renkli kampanya ve etkinliklerle kutlandı

14-subat-14-burdada-bir-baska-guzel-gecti

Sevgililer Günü haftasında başlayan baskılı yastık kampanyası 14 Burda ziyaretçilerinin büyük ilgisini çekti. Yaptıkları alışveriş karşılığında istedikleri bir fotoğrafı yastık üzerine bastıran 14 Burda ziyaretçileri bu anlamlı hediyeyi alabilmek için uzun kuyruklar oluşturdu.

 

Aşk şarkılarıyla adından sıkça bahsettiren ünlü sanatçı Buray  13 Şubat Cumartesi saat 17:00’da 14 Burda alışveriş ve yaşam merkezi fuaye alanında birbirinden duygusal şarkılarını akustik olarak seslendirdi ve  ardından imza günü gerçekleştirdi. Daha önce alışveriş merkezinde gerçekleştirilen Rafet El Roman ve Sinan Akçıl konserlerinde yaşanan izdihamın bir benzeri Buray konserinde de yaşandı.


Konser öncesinde Prömiyer Dans Akademisi öğrencileri ve eğitmenleri tarafından gerçekleştiren dans gösterisi, ziyaretçilerin büyük ilgisini çekti. Ayrıca geçen hafta içi alışveriş merkezi içerisine yerleştirilen ışıklı kalp dekoru ziyaretçilerin fotoğraf çektirme alanı haline geldi ve bu  fotoğraflar sosyal medya da paylaşılmaya devam ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri