212 AVM girişimci çocukları belirledi

13 Aralık 2013 Cuma

212 İstanbul Power Outlet AVM’de, düzenlenen “212’nin Girişimci Çocukları” yarışmasının Ödül Töreni’nde en başarılı minik girişimciler açıklandı

212-avm-girisimci-cocuklari-belirledi

Geçtiğimiz aylarda, 212 İstanbul Power Outlet tarafından gerçekleştirilen “212’nin Girişimci Çocukları” yarışmasında, 9-12 yaş aralığındaki 26 çocuk 4 hafta boyunca, 2 kişilik takımlar halinde yarışarak, kendilerine 212 İstanbul Power Outlet’te bulunan mağazaların bağışladığı ürünlerle birlikte teslim edilen standlarını yıldızlaştırmak için girişimci ruhlarını ortaya koydu.

Yarışma boyunca çocuklar, girişimcilik becerilerini geliştirirken, takım ruhunu keşfetti, yaratıcı pazarlama, kampanya ve promosyon fikirleri üreterek yaratıcılıklarını geliştirdi. Ayrıca minik ziyaretçiler, stantlardan elde ettikleri tüm gelirleri LÖSEV’e bağışladı.

Yarışma sonrasında, 212 AVM Yönetimi ve Proje Ajansı olan Nuit Reklam Ajansı’ndan oluşan Jüri, standlarda yapılan teşhir ve dizaynı, reklam faaliyetlerindeki fikirleri, elde edilen ciroyu, çocuk Zabıta’nın kontrol değerlendirmelerini ve 212 AVM’nin Facebook sayfasında yapılacak oylama sonucunu göz önünde bulundurarak standlarını en iyi yöneten 4 girişimci takımı belirledi.

“212’nin Girişimci Çocukları” yarışmasında ipi göğüsleyerek en başarılı girişimci takım,  Y&G standı girişimcileri olan Yusuf Yozgan ve Gökhan Sevgili oldu. İkincilik ödülü ise Küçük Mucizeler standı girişimcileri İlayda İşlek Altundağ ve Mahmut Boran’ın olurken, Umutlar standı girişimcileri Sude Nurfer Sarıoğlu ve Aleyna Nur Kancar üçüncülük ödülü ile başarılarını taçlandırdı.

Ayrıca, Jüri Özel Ödülü Enka standı girişimcileri Kağan Şahin ve Mehmet Enes Şengül’e verildi.
Projeye katılan tüm çocuklar Ödül Töreni sonrasında hediye paketleri kazanırken bu projede yer aldıkları için gururlu olduklarını belirtti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri