212 İstanbul Power Outlet’e 4 ödül birden

07 Mayıs 2014 Çarşamba

212 İstanbul Power Outlet, Hermes Creative Awards yarışmasında “212’nin Girişimci Çocukları” projesiyle 4 ödül alarak büyük başarı elde etti

212-istanbul-power-outlete-4-odul-birden

Edip Uluslararası Gayrimenkul ve Turizm AŞ’nin yatırımcılığını yaptığı, AVM MFI Partners’ın kiralamasını ve yönetimini üstlendiği 212 İstanbul Power Outlet, iletişim dünyasının en önemli ödülleri arasında gösterilen Hermes Creative Awards Yarışması’nda “212’nin Girişimci Çocukları” projesiyle 2 Platin ve 2 Gold ödül aldı.

212 İstanbul Power Outlet; “212’nin Girişimci Çocukları” projesi ile “İletişim Kampanyası” ve “Sosyal Pazarlama Kampanyası” kategorilerinde yarışmanın en büyük ödülü olan Platin ödülüne layık görüldü. Ayrıca “Özel Etkinlik” ve “Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı” kategorilerinde de Gold ödülünü kazanarak, toplamda 4 ödülle başarısını taçlandırdı.

Girişimciliğe atılan ilk adımlar 212’den

Çocuklara girişimcilik ruhunu aşılamayı hedefleyen ve 4 hafta boyunca girişimci çocukların 212 İstanbul Power Outlet içerisindeki kendi standlarını yönettikleri ve satış yaptıkları 212’nin Girişimci Çocukları projesine başından beri çok inandıklarını belirten 212 İstanbul Power Outlet AVM Müdürü Zehra Tümkaya, bu özgün ve yaratıcı proje ile sektörde farklılaştıklarını ve markaları ile hedef kitleleri arasında güçlü bir bağ oluşturduklarını ifade etti.

İletişim dünyasının en itibarlı ödülleri arasında gösterilen Hermes Creative Awards, Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği (AMCP-Association of Marketing and Communication Professionals) tarafından dünyadaki en seçkin ve yaratıcı projeleri seçmek ve yaratıcılığı teşvik etmek amacıyla 1995 yılından beri Amerika'da düzenleniyor. Yarışmaya her yıl kurumsal pazarlama, iletişim birimleri, reklam ajansları, halkla ilişkiler şirketleri, prodüksiyon firmaları gibi pek çok kurum katılıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri