23 Nisan coşkusu Pepee ile Neoplus’ta

18 Nisan 2013 Perşembe

NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına özel hazırladığı program ile 20, 21, 22 ve 23 Nisan günlerinde çocukları Pepee ile buluşturacak

23-nisan-coskusu-pepee-ile-neoplusta

Avm Mfi Partners tarafından yönetilen NeoPlus Outlet, Pepee’yi çocuklarla buluşturacak. Eskişehir Tepebaşı Belediyesi işbirliği ile gerçekleştirilecek Pepee etkinliği 20, 21, 22 ve 23 Nisan günleri arasında NeoPlus Outlet’te olacak.

12.00 – 18.00 saatleri arasında, eğlenceli etkinlikler ile bir araya gelecek çocuklar Pepee, annesi, babası, nenesi, dedesi, teyzekızı Şila, minik kız kardeşi Bebe ve Zulu karakterleri eşliğinde çeşitli animasyon ve eğlenceli aktivitelere katılarak 23 Nisan coşkusu NeoPlus’ta yaşayacak.

4 gün boyunca NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleşecek etkinliklerde çocuklar Pepee ile şarkılar söyleyerek, halay çekip dans edecek. Çocuklar ayrıca hayran oldukları Pepee ile fotoğraf çektirip eğlenceli dakikaları NeoPlus Outlet’te yaşayacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri