23 Nisan, Varlıbaş AVM’de bu yıl ilklerle kutlandı

26 Nisan 2013 Cuma

23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Varlıbaş Alışveriş Merkezi’nde bu yıl da coşkuyla ve ilklerle kutlandı. Trabzon’da daha önce gerçekleştirilmeyen Pandomim Gösterisi, tüm ziyaretçilerin ilgisini çekerken, düzenlenen ‘İşte Benim Atam’ Resim Yarışması Ödül Töreni ile minikler hediyelerini aldı

23-nisan-varlibas-avmde-bu-yil-ilklerle-kutlandi

Varlıbaş Alışveriş Merkezi’nde Atatürk ve 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı konuları ile 25 Mart - 22 Nisan günleri arasında düzenlenen ‘İşte Benim Atam’ Resim Yarışması eleme süreci iki aşamalı olarak gerçekleştirildi. İlk aşama; K.T.Ü. Güzel Sanatlar Fakültesi Öğr. Gör. Meher Bayramov, Öğr. Gör. İlkay Canan Okkalı ve Ressam Serdar Yılmaz’ın Seçici Kurulu’nda ilk 20 resmin belirlenmesi ile gerçekleşti.

İkinci aşama, 19-22 Nisan günleri arası ilk 20 resmin AVM etkinlik alanında ziyaretçilerin beğenisine sunulması ile yapıldı. Ziyaretçilerin belirlediği ilk 5 resim için 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Ödül Töreni düzenlendi. Palyaço ve Pandomim Gösterileri eşliğinde gerçekleştirilen etkinliklerde miniklerin ve ziyaretçilerin coşkusu güne damgasını vurdu. TBMM’nin kuruluşunun 93’üncü ylında çocuklara dağıtılan kırmızı-beyaz balonlar ve Türk bayrakları AVM içerisinde renkli görüntülere sahne oldu.

Ödül alan yarışmacılar sırasıyla; 1!incilik ödülü akülü araba sahibi Sudenur Ataman (9), 2’ncilik ödülü tablet bilgisayar sahibi Ravza Kurt (8), 3’üncülük ödülü bisiklet sahibi Furkan Şafak (6), 4’üncülük ödülü oy eşitliği sebebiyle iki adet paten olarak sahipleri Melih Kalem (8) ve Nur Ceren Eroğlu (8) ile 5’incilik ödülü oyuncak sahibi Damla Tanrıver (7) oldu.

Seçici Kurul tarafından sergilenmeye değer görülen bütün resimler, AVM içerisinde dün (25 Nisan) itibarıyla sergilenerek ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri