23 Nisan’da Kozzy Çocuk Şenliği 2 gün sürecek

18 Nisan 2013 Perşembe

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, İstanbul’daki Kozzy AVM’de şenlik havasında geçecek. Tam 2 gün sürecek etkinlikler boyunca küçükler hem çocuk olmanın hem de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın coşkusunu doyasıya yaşayacak

23-nisanda-kozzy-cocuk-senligi-2-gun-surecek

Kozzy AVM, şenliklerin 2’nci günü olan 24 Nisan’da, ilk 200 ziyaretçisine sinema bileti ve hamburger menü hediye edecek. Birbirinden sevimli ve eğlenceli maskotlarla geçirecekleri neşeli anların tadını çıkaracak olan çocuklar, balon ve bayrak dağıtacak olan maskotlarla bol bol fotoğraf da çektirebilecek.

Karikatürden seramiğe, bilimden t-shirt boyamaya türlü atölye çalışmalarıyla eğitici aktivitelere katılacak olan sevimli minikler, bu sayede yaratıcılıklarını da geliştirme imkanı bulacak. Balon bükme sanatı airigami çalışmalarıyla yapacakları obje ve heykellerle, hayal dünyalarının sınırlarını zorlayacak olan çocuklar, tüm aktivitelere ücretsiz olarak katılabilecek.

Tüm miniklerin davetli olduğu, Kozzy AVM’deki bu eşsiz Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarına herkes 23 ve 24 Nisan günlerinde, 14.00 - 19.00 saatleri arasında düzenlenecek etkinliklere çocuklarını götürerek ortak edebilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri