29 Ekim'de Retrobüs Rings AVM'nin konuğu olacak

27 Ekim 2015 Salı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın tüm coşkusu eğlence dolu etkinliklerle Rings Alışveriş Merkezi’nde yaşanacak

29-ekimde-retrobus-rings-avmnin-konugu-olacak

Yaşam sahası niteliği taşıyan ve Sancaktepe’nin buluşma noktası olan Rings Alışveris Merkezi ziyaretçilerini buluşturduğu birçok ulusal ve uluslararası markalarla her zaman en iyiyi sunmayı hedefliyor. Bunun yanında bireyin kültürel ve gelişimine de katkı sağlamayı her zaman ilke edinen Rings Alışveriş Merkezi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında, Retrobüs Konseri Bando Gösterisi ve Radyo Müzik Refik Sarıöz’ün konuğu Cem Belevi Söyleşisi ile ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatacak. Etkinlikler 29 Ekim Perşembe günü saat 14.30 da başlayacak.


60’ların, 70’lerin 80’lerin efsane sanatçılarının Cem Karaca, Barış Manço, Erkin Koray gibi birçok ünlü ismin şarkılarını yorumlayan ve 4 kişilik bir Retro müzik grubu olan Retrobüs, dinleyenleri günümüzden alıp, geçmişe götürecek. Ses taklitleri kadar kostümleri ve aksesuarlarıyla da dikkat çeken grup, sahnedeki performanslarını tiyatral bir gösteri havasında sunacaklar.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri