3’üncü müzayede fırtınası Oasis’te

14 Ağustos 2015 Cuma

Oasis Alışveriş Merkezi’nin ev sahipliğinde, RC Müzayede işbirliği ile Bodrum’da 4 Temmuz ve 25 Temmuz günlerinde yoğun ilgi ve yüksek katılım ile gerçekleştirilen resim müzayedelerinin 3’üncüsü sanatseverleriyle buluşuyor

3uncu-muzayede-firtinasi-oasiste

Müzayede de; “Her duvar bir orijinali hak eder” sloganıyla sanatseverlerin teklif usulü ile alımına sunulacak olan eserler için, Müzayede Yöneticisi Rahmi Çöğendez; “Amacımız herkese sanatı sevdirmek olduğu için yaz aylarında tatil beldelerinde müzayedelerimize devam ediyoruz. Temmuz ayında gerçekleştirdiğimiz müzayedelerimize olan ilgilerinden dolayı Bodrumlu Sanatseverlere teşekkür ederiz.” dedi.

Hikmet Çetinkaya, Haluk Evitan, David Ughrelidze, Cevdet Batur gibi  değerli bir çok sanatçının toplam 75 orijinal eseri,  Oasis Alışveriş Merkezi’nde 10 - 15 Ağustos günlerinde etkinlik alanında sergilenerek sanatseverlerin beğenisine sunuluyor.

Sergide yer alan tüm eserlerin satışı, 15 Ağustos Cumartesi günü saat 19.00’da Oasis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri