60 gün boyunca canlı performans

01 Temmuz 2014 Salı

Bir alışveriş merkezi tarafından kurulan ilk orkestra olan Midtown Orkestrası, ilk defa 2013 yazında, Bodrum’da başladığı dinletilerine bu yaz da devam ediyor

60-gun-boyunca-canli-performans

Geçtiğimiz yaz 25 kişi ile kurulan orkestra, bu yaz tamamı profesyonel 40 müzisyen ile dinleyicilerinin karşısına çıkıyor. Orkestra, alışveriş merkezi içinde tüm gün boyunca sürecek canlı performanslarının yanı sıra Bodrum’un farklı bölgelerinde sürpriz programlarda yer alacak.

Midtown Orkestrası solistleri arasında bu sene sürpriz bir isim de yer alıyor. Dünya sahnelerinde müzik kariyerine emin adımlarla devam eden, Almanya, İtalya, Fransa, Avusturya, Bulgaristan, Belçika gibi birçok ülkede opera sahnelerinde konserler veren, aldığı ödüller ve başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Fuat Kılıç Aslan da artık Midtown Orkestrası'nda.

Midtown Orkestrası’nın bu yaz Bodrum’un farklı bölgelerinde sürpriz programlar yapacağı ve zaman zaman sürpriz isimlere eşlik edeceği de edinilen bilgiler arasında. Midtown Orkestrası, ilk ve tek alışveriş merkezi orkestrası olmasının yanı sıra Türkiye’nin aralıksız iki ay boyunca süren tek büyük organizasyonu olma özelliğini de taşıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri