9'dan 90'a Darüşşafaka Sergisi İstanbul Optimum'da

21 Haziran 2012 Perşembe

Fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut'un danışmanlığında hayata geçirilen 9'dan 90'a Darüşşafaka Sergisi İstanbul Optimum Outlet'te görülebilir

9dan-90a-darussafaka-sergisi-istanbul-optimumda

Darüşşafaka Cemiyeti'nin öğrencileri ile bağışçılarını bir araya getiren, fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut'un danışmanlığını üstlendiği 9'dan 90'a projesinde üretilen fotoğraflardan oluşan 9'dan 90'a Darüşşafaka Sergisi 15 - 24 Haziran günleri arasında İstanbul Optimum Outlet'te sanatseverler ile buluşuyor.

Darüşşafaka Cemiyeti, hem 9-18 yaş arası babası hayatta olmayan maddi olanakları yetersiz çocuklara eğitim veren hem de bağışçılarının bakımlarını gerçekleştiren bir kurum olmasından dolayı cemiyet öğrencileri ve onların okumalarını sağlayan bağışçılarını bir araya getirmek için bu projeyi tasarladı.

Bağışçıların ve öğrencilerin birbirlerini hayallerindeki mesleğin kostümüne bürünmüş olarak fotoğrafladığı projedeki en küçük öğrencinin 9, en yaşlı bağışçının ise 90'lı yaşlarında olması nedeniyle sergiye 9'dan 90'a adı verildi. Projede yer alan Darüşşafakalı öğrenciler fotoğraf kulübüne üye olan ve fotoğraf çekmeye ilgi duyan çocuklar arasından seçilirken, bağışçılar arasından seçim gönüllülük esasına göre gerçekleştirildi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri