Adana Optimum'da görsel şölen

11 Aralık 2012 Salı

Bir yılı daha geride bırakırken, Adana Optimum Outlet da süslemeleri ile ziyaretçilerine büyüleyici bir görsel bir şölen sunuyor

adana-optimumda-gorsel-solen

Adana Optimum Outlet, kentte yeni yılın haberciliğini yapan ilk mekan oldu. Ziyaretçilerin başına adeta kar yağdıran ilginç süslemeleri ile dikkati çeken Adana Optimum'da tam bir görsel şölen yaşanmaya başlandı.

Yeni yıl özel fiyatlar, kampanyalar ve hediyeli alışverişlerle ziyaretçilerini sürprizlerle karşılamaya hazırlanan Adana Optimum'un binası da yeni yıla hazır. Bina içi ile dışındaki ışıklandırma ve süslemelerle mimarisine ayrı bir güzellik katan Adana Optimum'a gidenler yeni yılın heyecanını günler öncesinden yaşamaya başladı.

Adana Optimum'un tavanlarından aşağıya doğru sarkan ve kar tanelerini andıran süslemelerin yanı sıra giriş katına kurulan dev yeni yıl çam ağacı da fotoğraf çektirmek isteyenlere stüdyo oldu. Çam ağacının önünde poz veren ziyaretçiler, göz kamaştıran büyülü atmosferi ölümsüz kılıyor.

AVM'de yer alan mağazalar da vitrinlerini yeni yıla özel yeniden dizayn etti. Yeni yıl indirimlerini vitrinlerindeki dev puntolu yazılarla duyuran markalar, yeni yılla birlikte artan alışveriş trafiğinin keyfini yaşıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri