Adana'da sömestr M1 Adana'da geçiriliyor

05 Şubat 2015 Perşembe

M1 Merkez Adana AVM’de 8 Şubat Pazar gününe kadar devam edecek Sömestr Etkinlikleri ziyaretçiler tarafından büyük ilgi görüyor

adanada-somestr-m1-adanada-geciriliyor

M1 Merkez Adana AVM’de sömestr etkinlikleri birçok etkinlik ve atölye çalışmalarıyla devam ediyor. Gündoğdu Koleji ile AVM Yönetimi’nin birlikte düzenlemekte olduğu etkinlikler öncesinde güne sabah sporu ile başlanıyor. Etkinlikler içerisinde eğlenceli sahne etkinlikleri, birlikte boya, taş boyama, kokulu taş-sabun, takı, sosis balon, ebru oyun hamuru, ahşap boyama, origami, seramik, cam üfleme atölyesi, uçurtma yapımı ve atık materyal havuzu bulunuyor.

Etkinliklerde yaş gruplarına göre çocukların kişisel gelişimlerini sağlamak üzere görsel dikkat gelişimi, üst düzey öğrenme kabiliyeti, parçadan bütüne ulaşma ve görme yeteneği, şekil – zemin ilişkisi becerileri geliştiriliyor ve destekleniyor. Ayrıca bu etkinliklerde yaş gruplarına göre bağlantısal hayal gücünü geliştirici oyunlar ve oyuncaklarla tanışma olanağı sağlanıyor.

6 Şubat Cuma Atık Materyal, 7-8 Şubat günlerinde Cam Üfleme sanatında usta olan devlet sanatçısı Veysel Gümüş, AVM ziyaretçilerine Cam Üfleme çalışmaları yaparak workshop çalışması sunacak.

M1 Merkez Adana AVM Müdürü Yalçın Öz etkinliklerle ilgili olarak, “Sömestr Etkinlikleri ziyaretçilerimiz tarafından büyük ilgi görüyor. 8 Şubat Pazar gününe kadar bu coşku dolu etkinliklerimiz devam edecek. Çocukların büyük keyif alırken birbirinden ilginç etkinlikleri öğrenecekleri bu karnavalda; tüm çocuklar ve ailelerle birlikte M1 Merkez Adana'yı ziyaret eden ziyaretçilerimiz Sömestr Tatilinin keyfini doyasıya yaşayacaklar” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri