Adanalılar radyo izledi

14 Aralık 2015 Pazartesi

Türkiye radyolarının en çok dinlenen 4 ismi Kral FM’den Afrikalı Ali, Radyo Viva’dan Hop Dedik Ayhan, Kral FM’den Gönül Dostu Şener ve Radyo 7’den Erkan Koç, “Siz Hiç Radyo İzlediniz mi?” diyerek M1 Adana AVM'de eğlenceli bir etkinliğe imza attı

adanalilar-radyo-izledi

Banu Noyan organizasyonuyla M1 Adana AVM'nin 15’nci yıl kutlamalarında sahne alan efsane radyocular, Adanalıları bugüne kadar sayısız ünlü isimle buluşturan M1 Adana AVM ziyaretçilerine 1,5 saat boyunca unutulmaz bir gösteri sundu. Radyo programlarında başlarından geçen komik hikâyeleri ve sanatçılarla yaşadıkları ilginç anıları anlatan 4 ünlü radyocu, Adanalılara radyo izletti.


Rakip radyolarda olmalarına rağmen birbirlerini her zaman desteklediklerini söyleyen 4 efsane isim, “Birçok yeni radyocu birbirini kıskanırken biz el ele verdik. Kendi programlarımızda başka radyolardaki arkadaşlarımızdan bahsettik. Bu zamana kadar çok sayıda gösteri yaptık ama sadece birkaç radyocu izlemeye geldi. Radyolarında destek bile vermediler. Biz belki yeni arkadaşlara örnek oluruz. Konuşulmak için ilginç bir şey gerekiyorsa onu da yapalım. Ayhan Ali'den hoşlanıyor.” sözleriyle dakikalarca alkışlandı.


Daha önce hiç bu kadar eğlenerek alışveriş yapmadıklarını söyleyen M1 Adana AVM misafirleri, bugüne kadar sadece seslerini dinledikleri ünlü radyocuları karşılarında görmenin mutluluğunu yaşadı. Hem müzik hem de stand-up tadındaki gösterileri AVM ziyaretçilerine eğlenceli bir gün sunan 4 ünlü radyocu, Adanalılara unutulmaz bir hafta sonu yaşattı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri