Agora Alışveriş Merkezi’nde aşk var!

06 Şubat 2013 Çarşamba

Sevgililer Günü yaklaşırken, markaları ve hediye seçenekleri ile Agora Alışveriş Merkezi İzmirlileri bekliyor

agora-alisveris-merkezinde-ask-var

Yüzde 70’e varan sezon indirimleriyle dilediğiniz hediyeyi Agora Alışveriş Merkezi’nde bulmanız mümkün. Kadın-erkek giyim, kozmetik, hobi, aksesuar ve daha birçok hediye seçeneği ile 14 Şubat için sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.

14 Şubat’ta, saat 17.00’de dans gösterileri ile başlayacak olan etkinlikler, 4 kişiden oluşan Kübalı “Okyanus Aşkına” grubunun 18.00’de başlayacak romantik konseri ile devam edecek. Canlı performanslar Agora’da hem gözlerinize hem de kalbinize hitap edecek.

Latin-Cuba dans gösterileri 17.00’de başlayarak konser bitimine kadar devam edecek. Robinson Perez Fernandez, Ibis Maria Guarnaluse, Sonidocubano Palmundo’dan oluşan “Okyanus Aşkına” Agora’da ikinci kez sahne alacak.

Grubun kurucusu Robinson Fernandez, Küba’da yer aldığı “Ases Del Caribe” adlı grubuyla, Küba’nın Grammy ödülleri olarak kabul edilen “Cuba Disco 98’e” katılarak, Buena Vista Social Club’da Küba’nın dünyaca tanınan sanatçılarıyla aynı sahneyi paylaştı.

Agora Sohbetleri’nin konusu da “aşk” olacak
15 Şubat günü kişisel gelişim uzmanı Toprak Özmen ile “Keşkeler Olmadan Aşk” konulu sohbet saat 16.00’da Agora Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek. Duygusal beraberliklerde yaşanacak olan olumlu ya da olumsuz olaylara verilecek doğru tepkilerin işleneceği sohbette merak edilenler de sorulacak.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Hasan Noyan, Agora’nın sevgi temalı sıcacık süslemesi, markalarının birbirinden özel hediye seçenekleri, sezonda yüze 70’e varan indirimleri ve etkileyici etkinliklerle ziyaretçileri için hazırlandığını belirtti. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri