Agora Alışveriş Merkezi’nde olumlu enerjilerin sırrı

19 Kasım 2013 Salı

Agora Alışveriş Merkezi’nde Agora Sohbetleri bu hafta da yoğun ilgi gördü

agora-alisveris-merkezinde-olumlu-enerjilerin-sirri

Agora AVM, cuma sohbetlerine devam ediyor. Yaşam Koçu Leyla Bilen’in konuk olduğu söyleşide “Olumlu Enerjilerle Sağlıklı Yaşam” konusu ele alındı. Sohbetin başından sonuna kadar izleyicilerin dikkatle izlediği söyleşide özellikle, enerji çubuklarıyla yapılan olumlu eneji aktarımı uygulaması ilgi çekti.

Hayatta görebildiğimiz ve göremediğimiz her şeyin enerjiden ibaret olduğunu belirten Leyla Bilen, insanların yaşamın her alanında enerjilerle iç içe olduğunu söyledi. Ancak her bir insanın, kendi farkındalık seviyesi düzeyine göre bu enerjileri hissettiğini, içselleştirdiğini vurgulayarak, bu noktada farkına varmadan ya da enerjilerin önemini kavramadan hayatı yaşamaya çalışmak insanlarda gerek fiziksel, gerekse ruhsal sorunlara sebep olduğunu söyledi. Bu nedenle, özellikle son yıllarda sahip veya şahit olduğumuz hastalıkların zihinsel sebepleri üzerine birçok kitap yayınlandığına ve her geçen gün yayın sayısının artmaya devam ettiği üzerine dikkat çeken Leyla Bilen, sağlıklı yaşama sahip olmak adına insanın dikkat etmesi gerekenler şeyleri Agora Sohbetleri takipçileriyle paylaştı.

Öncelikle, bireyler olarak bizlerin tek bir bedene sahip olmadığını, fiziksel bedenimizin yanı sıra, ayrıca ruhsal ve enerji bedenlerine de sahip olduğumuzu belirtti. Bu bağlamda, fiziksel bedenimiz yiyecek ve içeceklerle beslenirken; ruhsal bedenimiz duygu ve düşüncelerle, enerji bedenimiz de duygu ve düşüncelerimizin yaydığı enerjilerle beslenir. Bedenlerimiz arasında birlik, beraberlik ve düzeni sağlamamız gerektiği doğrusunu kaçınılmaz olduğunu paylaşan Leyla Bilen, ancak bu sayede tek bedenden bahsedilebileceğimizi söyledi.

Birliği sağlayarak sağlıklı yaşamı mutlak kılmamızın temel püf noktalarını Yaşam Koçu Leyla Bilen şu şekilde sıraladı,

- Olumlu düşünerek ruhsal bedenimizdeki olumlu duygu akışını sağlabiliriz.
- Olumlu duygu ve düşüncenin yaydığı olumlu enerjilerle bedenimizin etrafını saran auramızı genişleterek güçlendirebiliriz.
- Tüm bunları başardıktan sonra yiyecek ve içeceklerimize dikkat ederek fiziksel bedenimizi bağışıklık ve savunma sistemi bakımından sağlıklı kılabiliriz. Bu aşamada, spor ve/ya meditasyon gibi aktiviteler fiziksel olarak güçlenmemize destek sağlayacaktır.

Şu anda sahip olduğumuz her türlü rahatsızlığın altında zihinsel ve duygusal sebepler yatmakta olduğunun altını çizen Leyla Bilen, bu sorunları çözüme kavuşturmadığımızda fiziksel bedene hastalık veya sorun olarak yansıdığını söyledi. Sorunların önce ruhsal bedende başladığını stres, öfke, keder, evham gibi olumsuz duygular ve bunlara dair düşünceler beynimiz aracılığıyla ilgili organlara iletildiğini, duygusal olarak çözümleyemediğimiz her bir sorunun enerjik olarak blokaja dönüştüğünü ve son olarak fiziksel bedene hastalık şeklinde yansıdığını paylaşan Leyla Bilen, izleyiciler tarafından yöneltilen soruları da cevaplayarak interaktif bir sohbet gerçekleştirdi. Enerji çubuklarıyla izleyiciler üzerinde ufak bir uygulama yapan yaşam koçu, ziyaretçiler tarafından büyük beğeni topladı.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Hasan Noyan, Agora Sohbetleri’ne olan yoğun ilgiden çok memnun olduğunu belirterek, Kasım ayında da ziyaretçilerimizi bilgilendirecek ve keyifli vakit geçirecekleri sohbetlerin birbirinden ilgi çekici konularla devam edeceğinin altını çizdi. Agora Sohbetleri’ni kaçırmamalarını öneren Hasan Noyan, 22 Kasım Cuma günü “Doğru Diyetle Hayatınızı Değiştirmek” konusuyla Beslenme ve Diyet Uzmanı Andaç Yeşilyurt’un konuk olacağını belirtti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri