Agora anlaşılmak istenenleri ağırlıyor

27 Kasım 2013 Çarşamba

Her hafta Cuma günü ziyaretçileri, alanlarında uzman konuklarla buluşturan Agora Sohbetleri’nin bu haftaki konuğu Kişisel Gelişim Uzmanı Serdar Ceylan oluyor

agora-anlasilmak-istenenleri-agirliyor

Cuma sohbetlerine devam eden Agora Alışveriş Merkezi, bu hafta ebeveynler ve çocuklar arasındaki sorunlara değinecek. Son zamanlarda ebeveynler ve çocukları arasındaki anlaşmazlıkların artma sebeplerini ele alacak olan Serdar Ceylan, “Tek İsteğim Anlaşılmak” konusuyla 29 Kasım Cuma günü saat 16.00’da Agora Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçileriyle buluşacak.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Hasan Noyan, aile içi iletişimi güçlendirecek ve aile bağlarını arttıracak “Tek İsteğim Anlaşılmak” konulu sohbeti ziyaretçilerine önerdi. Yoğun ilgi gören Agora Sohbetleri’nin Aralık ayında da devam edeceğini belirten Hasan Noyan, Aralık programında Agora Alışveriş Merkezi müşterilerini birbirinden ilgi çekici konu ve konukların beklediğini dile getirdi.

Yaşam Koçu Serdar Ceylan 1964 yılında İstanbul’da doğdu. Oldukça hareketli geçen öğrencilik yılları boyunca iletişim kurma becerisiyle dikkatleri üzerine çekti. İkili ilişkilerdeki başarılı iletişim gücü, yaratma ve başarma tutkusu nedeniyle ticaret hayatının içinde yer alması gerektiğini düşünerek, İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünde eğitim gördü. Fakülteden mezun olduğu 1987 yılından 2011 yılına kadar, sektörün öncüsü pek çok firmada satış ve pazarlama müdürlüğü, danışmanlık ve genel müdürlük görevlerini başarıyla sürdürdü.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri