Agora Card talihlileri belli oldu

23 Haziran 2014 Pazartesi

Agora alışveriş merkezinin 11’inci yılına özel düzenlediği “Agora card ile şans yolculuğu kampanyası geçtiğimiz günlerde noter huzurunda gerçekleşen çekilişle talihlilerini buldu

agora-card-talihlileri-belli-oldu

Agora Alışveriş Merkezi, 14 Mart’ta 11’inci yılına özel düzenlemiş olduğu araba ve seyahat kampanyası, 14 Haziran Cuma günü sona erdi. Agora Alışveriş Merkezi’nin 11’inci yılına özel düzenlediği kampanyasında 7 talihli ödüllerin sahibi oldu. 20 Haziran Cuma günü saat 15.00’te Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan çekilişle talihliler belirlendi. Ender Avcı adlı talihli, 2014 Model Mercedes-Benz CLA 200 AMG, Lady Travel iş birliği ile yapılan seyahat kampanyasında İlknur Kaya, Bora Kamalı ve Fatih Turan çift kişilik İspanya Rosa; Emine Sivritepe, Faruk Öztüzün ve Sinem Birsin çift kişilik İtalya Magico turlarının sahibi oldu.

Agora Alışveriş Merkezi 11’inci yılına özel düzenlediği kampanya çekiliş heyecanına etkinlikler de heyecan kattı. Saat 14.30’da Tan Sağtürk Akademi’nin gerçekleştirdiği dans şov’ları ile başlayan etkinlikler, 15.00’te Milli Piyango İdaresi yetkilileri ve noter huzurunda gerçekleşen kampanya çekilişinde nefesler tutularak talihliler belirlendi. Ayrıca, Radyo Pause ekibi çekiliş günü Agora Alışveriş Merkezi’nden canlı yayın yaparak, çekiliş anını ve etkinlikleri naklen aktardı.

Saat 15.00’te gerçekleşen kampanya çekilişinin ardından, saat 16.00’da Tan Sağtürk Akademi dans şovları ziyaretçileri büyüledi. Dans gösterisi finalinden sonra saat 16.30’da jazz’ın yeni sesi Çağıl Kaya, dinletisiyle kulakların pasını sildi.

Agora Card ayrıcalıkları
Agora Alışveriş Merkezi danışma noktasından ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz Agora Card’ınız size sunulan çok özel sürpriz ve ayrıcalıkların keyfini çıkartacaksınız. Üyelik formunun doldurulması ile hemen aktif hale gelen Agora Card’ınız ile Agora Alışveriş Merkezi mağazalarından yapacağınız alışverişlerle kampanyalardan yararlanabileceksiniz.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, 11 yıla özel düzenledikleri kampanyaya verdikleri destek ve gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı katılan tüm ziyaretçilere teşekkürlerini ileterek kazanan talihlileri tebrik etti. Noyan, Agora’yı alışveriş merkezinden çok yaşam merkezi olarak gören ziyaretçilere 11 yıldır Agora Alışveriş Merkezi’ni tercih ettikleri teşekkürlerini iletti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri