Agora ‘Hadi İnşallah’ diyecek

24 Kasım 2014 Pazartesi

Murat Boz ve Büşra Tekin’in başrollerini paylaştığı 28 Kasım’da Vizyona girecek olan “Hadi İnşallah” filminin galası 27 Kasım Perşembe Günü Agora Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek

agora-hadi-insallah-diyecek

Yazdığı blog ile internet fenomeni olan Pucca’nın dizüstü edebiyatı kapsamında yayınladığı kitaplarından esinlenilerek beyaz perdeye aktarılan, “Hadi İnşallah” filminin galası İzmir Agora Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek. Ali Taner Baltacı yönetmenliğinde hayata geçen komedi filmi sinemaseverler tarafından uzun zamandır merakla beklenirken, ilk kez beyaz perde karşısına geçecek olan Murat Boz’a filmde BKM’nin tecrübeli oyuncularından Büşra Tekin eşlik edecek.

İzleyenleri kahkaha ya boğacak olan film 28 Kasım’da vizyona girmeden önce ilk gösterimi Agora Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Son dönemlerin sevilen dizisi Kardeş Payı’nda da oynayan ve merakla beklenen “Hadi İnşallah” filminin senaristliğini üstlenen Murat & Emrah Kaman kardeşler, Şinasi Yurtsever, Müjde Uzman, Cezmi Baskın, Hülya Gülşen, idil Dizdar, Aydın Taş”ın da yer aldığı filmin gala gecesinde ünlüler sanatseverlerle buluşacak.

İzmir Agora AVM’de ünlüler geçidi
Çekimleri İzmir’de gerçekleşen “Hadi İnşallah” filminin başrol oyuncuları Murat Boz, Büşra Pekin, Müjde Uzmen ve Şinasi Yurtsever’in de yer aldığı 12 kişilik film ekibi 27 Kasım Perşembe günü saat 19.00’da Agora Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek olan kokteyle katıldıktan sonra saat 20.00’da filmin ilk gösterimini Agora Alışveriş Merkezi yönetimi ve İzmirliler ile izleyecek.

Son yıllarda genç kızların sevgilisi haline gelen ve Türkiye’nin en iyi erkek vokallerinden biri olan Murat Boz’un ilk beyaz perde tecrübesini Agora Alışveriş Merkezi’nde izleyecek.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, çekimleri İzmir’de gerçekleşen “Hadi İnşallah” film galası için İzmir’in en prestijli alışveriş merkezi olan Agora’yı tercih ettiklerinden dolayı, film yapımcısı ve yönetmenine teşekkürlerini iletirken,  ünlüler geçidi yaşanacağı bu özel galaya ev sahipliği yapmaktan büyük heyecan duyduğunu belirtti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri