Agora’da 23 Nisan coşkusu

20 Nisan 2015 Pazartesi

Agora Alışveriş Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutlamaya hazırlanıyor. Agora’da bayram coşkusu, 22 ve 23 Nisan günlerinde minik öğrencilerin keyifli gösterileri ve çocuk etkinlikleri ile kutlanacak

agorada-23-nisan-coskusu

Agora Alışveriş Merkezi’ndeki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları 22 Nisan Çarşamba günü İzmir’in gözde ve başarılı okullarından Özel Türk Koleji ve Özel Kent Koleji katılımları ile saat 14.30- 16.00 arası gerçekleşecek.

23 Nisan Perşembe günü ise yine İzmir’in seçkin okullarından Martı Koleji ve Mev Koleji Özel Güzelbahçe Okulları öğrencileri saat 14.30- 15.30 arası etkinliklerini sergileyecek. Ayrıca, 23 Nisan’da saat 13.00- 18.00 arası minik ziyaretçiler yüz boyama ve sosis balon etkinlikleri ile eğlenecek, alışveriş merkezi içerisinde gezen maskot karakterler ile bol bol fotoğraf çektirecek.

Minikler filmlerle eğlenecek
23 Nisan’da Agora Sinemaları’nda Kuzular Firarda ve Evim filmleri minik ziyaretçileri bekliyor. Ayrıca, Agora Eğlence Merkezi’ndeki birbirinden eğlenceli oyuncaklar ile çocuklar keyifli saatler geçirerek, bayram tadında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayacak.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, her yıl olduğu gibi, bu yıl da İzmir’in başarılı okullarının 23 Nisan etkinliklerine Agora ailesi olarak ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getirerek, “onlar bizim geleceğimiz” diye bahsettiği miniklerin 23 Nisan Çocuk Bayramını en içten dilekleri ile kutladığını belirtti. Noyan, 22 ve 23 Nisan tarihlerin de İzmir’in önde gelen okulların sergileyecekleri performansları izlemeleri için tüm İzmirlileri Agora Alışveriş Merkezine davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri