Agora’da alışveriş yapan kazanıyor

13 Temmuz 2015 Pazartesi

İzmir de ilk kez Agora Alışveriş Merkezi tarafından yapılan ve yoğun ilgi gören “Alışveriş Aşkı Hediyelere Dönüşüyor” kampanyası tüm hızıyla devam ediyor

agorada-alisveris-yapan-kazaniyor

Agora Card sahiplerini ayrıcalıklı hissettiren kampanyada, Agora Alışveriş Merkezindeki mağazalardan alışveriş yapan herkes harcadıkça puan topluyor ve hediyelerin sahibi oluyor.

13 Mart günü başlayan kampanya, AVM ziyaretçilerine hem keyifli hem de kazançlı alışveriş sunuyor. Agora Alışveriş Merkezindeki mağazalardan alışveriş yapan Agora Cardlı ziyaretçilerimiz mağazalarımızdan yapılan alışverişin faturasını danışma noktasından işleterek puanlarını biriktirebiliyor ve birbirinden güzel hediyelerin sahibi oluyor.

Mağazalardan alışveriş yapıp puan toplayan Agora Card sahipleri; seçecekleri hediyeyi kendi ihtiyaçlarına ve zevklerine göre belirleyebiliyor. Agora Alışveriş Merkezi’nin fırsatlarla dolu keyifli ve eğlenceli dünyasında avantajlardan yararlanmanız için oluşturulan Agora Card Hediye Kataloğu ile her alışveriş fırsata dönüşüyor.

“Alışveriş Aşkı Hediyelere Dönüşüyor” kampanyasına bugüne kadar 9 bin 104 Agora Card’lı ziyaretçi katılırken kampanya boyunca 2 bin 339 adet hediye talihlilerini buldu. 2 bin 339 hediyenin verildiği kampanyada, bulaşık makinesinden çamaşır makinesine Phone 6’dan PS4’e, elektrik süpürgesinden tablete, cep telefonundan kahve makinesine, mikrodalga fırından profesyonel fotoğraf makinesine, seramik kaplama tencere setinden, sinema biletine kadar birçok hediye Agora Card’lı ziyaretçilere verildi.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Hasan Noyan, Agora Card sahibi ziyaretçilerine, birbirinden farklı ve renkli kampanyalarla araba, tatil seyahati ve birçok hediye kazandırdıklarını belirterek, tüm İzmirlileri bu özel kampanyadan yararlanmaları için yenilik ve ilklerin tek adresi olan Agora Alışveriş Merkezine davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri