Agora’da sohbetin ötesine geçildi

23 Mart 2015 Pazartesi

Seçkin markalarıyla İzmirlilerin buluşma noktası olan Agora Alışveriş Merkezi; ziyaretçilerine ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor

agorada-sohbetin-otesine-gecildi

20 Mart Cuma günü Agora Kadınlar Kulübü ve Agora Sohbetleri’nin ortak aktivitesi olarak gerçekleşen “Konuşuyoruz ama İletişim Kurabiliyor muyuz” etkinliği Kurumsal Eğitim Danışmanı Keti Sigura’nın katılımıyla gerçekleşti.

Keti Sigura, Dokuz Eylül Üniversitesi Yabancı Diller Fakültesi'ni ve Dokuz Eylül Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü'nü bitirdi. İngilizce, İspanyolca ve Fransızca bilen Sigura, 2009 yılından beri kendi firmasında Yönetim Danışmanı, Mentor, Proje Yöneticiliği yapmakta ve kurumsal eğitimler vermekte.   

Sigura, AVM’nin A Blok aktivite alanında gerçekleşen Agora Sohbetin’de iletişimi engelleyen faktörlerin bilgi eksikliği, kişi menfaatleri, katı disiplin, ön yargı, karmaşık mesajlar, eleştirinin eleştirildiği ortamlar ve teknoloji olduğunu dile getirdi. İletişim kurarken en çok beden dilinin önemli olduğunu sonra sırasıyla ses tonu ve sözlerin geldiğini gelen ziyaretçilerle paylaştı. Sigura, etkin dinleme için, tarafsız olma, konsantre olma, yargılamadan dinleme, not alma, sözsüz iletişimi dikkate alma, fiziksel olarak rahat konumda olmanın önemini ayrıca vurguladı.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, “Konuşuyoruz ama İletişim Kurabiliyor muyuz” konusu ile Agora Sohbetlerine renk katan Keti Sigura”ya katılımından dolayı teşekkür ederek, değerli konukları Agora Sohbetleri’nde ağırlamaya devam edeceklerini belirtti.  Noyan, 13 Mart tarihinde başlayan ve alışverişin ödüllendiği “Alışveriş Aşkı Hediyelere Dönüşüyor” kampanyasından faydalanmaları için tüm İzmirlilerin Agora Alışveriş Merkezine davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri