Agora’da yeni yıl makyajını ‘Sevil’ yapacak

17 Aralık 2014 Çarşamba

Bayan ziyaretçilere özel birbirinden farklı etkinlikler sunan Agora Kadınlar Kulübü, üyelerine ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. 18 Aralık Perşembe günü Sevil Parfümeri işbirliği ile Agora Kadınlar Kulübü üyeleri birebir olarak “Yeni Yıl Makyajı” yaptırma fırsatı elde edecek

agorada-yeni-yil-makyajini-sevil-yapacak

18 Aralık Perşembe günü Sevil Parfümeri’nin uzman makyözleri tarafından saat 15.00- 18.00 arası Agora Danışma Noktasından kayıt yaptıran Kadınlar Kulübü üyeleri 15’er dakikalık seanslarla ücretsiz olarak “Yeni Yıla Özel Makyaj” uygulaması yaptırabilecek.

Yılbaşı gecesi yeni yıl trendlerine uygun makyajları ile dikkat çekmek isteyen bayanlar Sevil Parfümeri’nin uzman makyözlerinden alacakları tavsiyeler ve makyaj yöntemleri ile yeni yıla güzel bir başlangıç yapacak. Gece makyajı haricinde günlük yaşamlarında kullanabilecekleri, yüz tip ve yaşam tarzlarına uygun makyaj tüyolarını alma fırsatı elde edecek. Ayrıca, 2015 yılı makyaj trendleri, moda renkleri ve makyaja dair merak ettikleri her şeyi birebir olarak Sevil Parfümeri’nin uzman makyözlerine danışabilecek.

Agora Alışveriş Merkezi Pazarlama Müdürü Pelin Elbir Çetin, bayan ziyaretçileri yeni yıla özel konularla ve yeni yılda kendilerine artı sağlayacak konuklarla bir araya getirdiklerini belirterek, Agora Kadınlar Kulübü üyelerini ayrıcalıklı ve özel hissettirecek etkinliklere devam edeceklerinin altını çizdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri