Ağzı ve Diş Haftası M1 Merkez Konya’da kutlanıyor

21 Kasım 2014 Cuma

M1 Merkez Konya AVM’den Ağız ve Diş Sağlığı Haftası nedeniyle her yıl yapılan bilgilendirme- bilinçlendirme hizmeti 23 Kasım’da gerçekleşecek

agzi-ve-dis-haftasi-m1-merkez-konyada-kutlaniyor

Konya’nın önde gelen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Beyhekim ve Konya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile M1 Merkez Konya AVM’nin yaptığı işbirliği sonucunda her yıl olduğu gibi ziyaretçilere 23 Kasım günü büyük bir sağlık hizmeti sunulacak. Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hekimleri ve ekibi, ziyaretçilere akademik ve pratik bilgilendirme yapacak.

Bu yıl çocuklar için de aynı amaçla etkinlikler düzenlenecek. 2014 yılı Ağız-Diş Sağlığı Haftası’nın kutlanacağı M1 Merkez Konya AVM’de Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile gerçekleştirilecek bilgilendirme  bilinçlendirme kampanyası yanında katılan ziyaretçilere ve özellikle çocuklara ücretsiz diş macunu da hediye edilecek.

M1 Merkez Konya AVM Müdürü Selçuk Koçak, “Her yaş grubu için ağız ve diş sağlığı bilgisi ve bilinci büyük önem taşımaktadır. M1 Merkez Konya olarak, bu yılki Ağız-Diş Sağlığı Haftasında, 23 Kasım Pazar günü bu önemli konuda ziyaretçilerimize, çocuklarımıza fayda sağlayacak bir çalışma gerçekleştireceğiz. Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne de teşekkür ediyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri