Airport Outlet Center’da bitpazarı kuruluyor

01 Kasım 2012 Perşembe

İstanbul Ataköy’de bulunan Airport Outlet Center açık otoparkına her cumartesi günü bitpazarı kuruluyor

airport-outlet-centerda-bitpazari-kuruluyor

Airport Outlet Center açık otopark alanında her cumartesi kurulan bitpazarı antika severlerin ve koleksiyonların ilgi ve beğenisini kazandı. Kapalıçarşı, Bakırcılar Çarşısı, Ankara Ayrancı bitpazarı, Bursa, Gaziantep, Adana, Balıkesir, Edremit, Trabzon gibi Türkiye’nin birçok yerinde antika dükkanı olan esnaflar ve koleksiyoner Airport Outlet Center’daki bitpazarında buluşuyor.

Bitpazarında efemadan filateliye, eski plaklardan pikaplara, eski mecmualardan kitaplara, takılardan fotoğraf makinelerine, bakır objelerden Osmanlı kumaşlarına, tophane işi fincanlara limonge ve baviera porselenlere kadar birbirinden değişik antika ve yarı antika objeler uygun fiyatlara satılıyor. Airport Outlet Center’daki bitpazarına yaklaşık 120 esnaf katılıyor.

Aileler gençlik yıllarını çocuklarına aktarıyor
Airport Outlet Center’daki bitpazarına giden antika meraklıları, her cumartesi günü farklı ürünlerle karşılaşıyor, koleksiyonlarına yeni ürünler katıyor ve bu nadide parçaları satın almasa bile görme şansına sahip oluyor. Çocukları ile gelen aileler ise geçmişlerini onlara aktarma fırsatı buluyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri