Akbatı AVYM’de anne ve çocuk seminerleri

05 Ekim 2012 Cuma

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, keyifli etkinliklerine anne ve çocuk seminerleriyle devam ediyor

akbati-avymde-anne-ve-cocuk-seminerleri

Alışveriş ve sosyal aktivitelerin merkezi Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, tüm ziyaretçilerine hitap eden aktivitelerini Davranış Bilimleri Enstitüsü uzmanlarıyla işbirliği içinde düzenlediği, annelerin kişisel gelişimi ve çocukların kişilik oluşumunu kapsayan seminerlerle sürdürüyor.

Anne ve çocukların kişisel gelişimleriyle ilgili pek çok noktanın irdeleneceği seminerler, Ekim ve Kasım ayı boyunca ziyaretçilerine konu hakkında farklı ve yararlı görüşler kazandıracak.

Cuma günleri saat 15.00-16.00saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikler 5 Ekim’de “Motivasyonunuzu kaybetmeyin” semineriyle başlayacak. 23 Kasım’a kadar devam edecek olan aktivitede, anneler hem kendi kişisel gelişimlerine devam edecek, hem de çocuklarının kişilik oluşumları hakkında önemli bilgilere sahip olacaklar.

Hizmete açılan Esenyurt TEM çıkışı, 200’e yakın mağazadan oluşan marka karması ile her yaştan insanı kendine çeken Akbatı AVYM, kültür ve sanat etkinlikleriyle ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.

Program:
5 Ekim // Motivasyonunuzu kaybetmeyin
12 Ekim // Okul fobisini ve anneden ayrılma korkusunu yenme
19 Ekim // Stresi yönetmek
2 Kasım // Özgüvenin önemi
9 Kasım // Çocukların davranışlarını yönetme
16 Kasım // İletişimdeki hatalar
23 Kasım // Okul öncesi dönemdeki sorunlar ve çözüm önerileri


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri