Akbatı “Gençbatı Mayıs Festivali”ne hazırlanıyor

17 Mayıs 2016 Salı

Akbatı AVYM genç ziyaretçilerini, 19-21 Mayıs günleri arasında, şovmen Hayrettin’in stand-up gösterisi, şarkıcı ve oyuncu Can Bonomo’yla söyleşi ve yazar Koray Yersüren ile D&R Live imza gününün yanı sıra, Guitar Hero ve Just Dance dans oyunları ve spor aktiviteleriyle ağırlayacak

akbati-gencbati-mayis-festivaline-hazirlaniyor

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında, gençlere yönelik birbirinden keyifli etkinliklerin ve sevilen ünlü isimlerin sahne alacağı, toplamda 3 gün sürecek “Gençbatı Mayıs Festivali” Akbatı AVYM’de başlıyor.

 

Gençbatı Mayıs Festivali, 19 Mayıs Perşembe günü 14.00’da, genç yazar Koray Yersüren’in sevenleriyle buluşacağı D&R Live imza günü ile açılışı yapacak. 20 Mayıs Cuma günü 14.00’da, sevilen şarkıcı ve oyuncu Can Bonomo ile söyleşiye ev sahipliği yapacak olan Akbatı AVYM, 21 Mayıs Cumartesi günü 14:00 – 17:00 saatleri arasında ise ünlü komedyen Hayrettin’i gençlerle buluşturacak.

Tüm bu eğlenceli etkinliklerin yanı sıra,  festival boyuncadevam edecek olan Aral Game ile Just Dance ve Guitar Hero oyunları ve 19-20 Mayıs 11.00 – 12.00 arasında MacFit ile gençlere özel spor etkinlikleri ve zeminkat havuzun önünde, Akbatı AVYM ziyaretçileriyle buluşacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri