Akbatı’dan Anneler Günü’ne özel proje

07 Mayıs 2013 Salı

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, anneler için sosyal medyada başlattığı ”Anneyim: Bir Sorum Var!” projesi ve Anneler Günü’ne özel Turkuaz Konseri ile kutluyor

akbatidan-anneler-gunune-ozel-proje

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, özel sürprizlerle Anneler Günü’nü kutluyor. “Akbatı’yla Yaşam” facebook sayfasında annelere özel interaktif bir uygulama başlatan Akbatı AVYM,  “Anneyim: Bir Sorum Var!” projesiyle annelere destek veriyor.

Proje kapsamında anneler, çocuklarıyla nasıl daha iyi iletişim kurabilecekleri sorularını yöneltebiliyor.   12 Mayıs’a kadar anneyim@gmail.com adresine iletilen sorular yanıtlanırken, seçilen konuların “Akbatı’yla Yaşam” facebook sayfasında yayınlanmasıyla çok sayıda ebeveyne ulaşılması planlanıyor.  Proje kapsamında ayrıca konusunda uzman ünlü ebeveyn koçu Ahu Tükel ise Akbatı AVYM’de annelere özel 3 seminer düzenliyor.

Anneler Günü kutlamaları kapsamında konserler, çocuklara yönelik atölyeler ve oyunlarla hem annelere hem de çocuklara keyifli anlar yaşatmaya hazırlanan Akbatı’da 11 Mayıs Cumartesi, saat 17.00-19.30 saatleri arasında Grup Turkuaz Festival Park alanında sahne alacak.  Açık havadaki konser öncesinde 15.00 itibarıyla Radyo Voyage DJ performansı eşliğinde, çocukların annelerine el yapımı hediye hazırlayabileceği özel atölye çalışmaları ve şişme oyun aktiviteleri düzenlenecek. Akbatı, Radyo Voyage’ın özel müzik dinletisinin yanı sıra, sürpriz ikramlar ve hediyelerle de Anneler Günü heyecanını yaşatacak.

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi yıl boyunca ziyaretçilerine sosyal ve kültürel imkânlar sunuyor.  Düzenlediği etkinlikler ve sürprizlerle, her yaştan insana hitap eden Akbatı AVYM, ziyaretçilerinin yaşamına renk katmaya devam edecek.   


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri