Akbatı’nın 3’üncü yıl sürprizi Kenan Doğulu

29 Ağustos 2014 Cuma

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi açılışının üçüncü yılını ziyaretçileriyle birlikte pop müziğin en sevilen ismi Kenan Doğulu ile kutlamaya hazırlanıyor

akbatinin-3uncu-yil-surprizi-kenan-dogulu

Kenan Doğulu yüksek enerjisiyle en sevilen şarkılarını Akbatı’nın 3’üncü yıl kutlamalarında söyleyecek. 6 Eylül Cumartesi saat 21:00’de Festival Park’ta gerçekleşecek olan konserde Kenan Doğulu dillerden düşmeyen şarkılarını seslendirecek.

Yıl boyu renkli etkinliklere ev sahipliği yapan, ulusal ve uluslararası çok sayıda ödülü olan Akbatı, bugüne kadar gerçekleştirdiği çok özel konserlere bir yenisini daha ekleyerek Kenan Doğulu konseriyle ziyaretçilerine muhteşem bir müzik ziyafeti yaşatacak.

Akbatı kutlamalarında herkese göre eğlence var
Akbatı, üçüncü yıl kutlamalarına katılanlara, gün boyunca gerçekleştirilecek sürprizlerle festival havası yaşatacak.  Çocuklar için eğlenceli atölye çalışmalarının yanı sıra Lezzet Platformu'nda “özel kutlama lezzetleri atölyesi” düzenlenecek.

Akbatı’daki yıldönümü kutlamalarına katılanlar ayrıca 14 Eylül’e kadar devam eden Kids’ Dino Dig sergisini de ücretsiz olarak gezme fırsatı bulacak.  Dünyaca ünlü Kids’ Dino Dig dinozor sergisine katılan çocuklar etkinlik sonunda Dinozor Uzmanı sertifikası alacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri