Akbatı’nın farklı projeleri ödül kazandı

05 Kasım 2014 Çarşamba

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ziyaretçilerine sunduğu zengin sosyal programla uluslararası platformlarda dikkat çekmeye devam ediyor

akbatinin-farkli-projeleri-odul-kazandi

Akbatı AVYM, Marcom Awards 2014 Ödülleri’nde farklı projeleriyle 3 platin, 1 gold olmak üzere 4 ödüle birden layık görüldü.  Akbatı, iletişim ve pazarlama dünyasının önde gelen ödül programı olan Marcom Awards’da Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Halkla İlişkiler ve İletişim kategorilerinde  “Kadın Platformu” projesiyle 3 platin ödül kazandı.  Özel etkinlik kategorisinde ise “Yıldönümü Kutlama Etkinliği” ile gold ödülünün sahibi oldu.

Akbatı, Marcom Awards’da kadınlara özel düzenlediği etkinlikler ve yıl dönümü kutlama projeleriyle öne çıktı.  “İçinde Yaşam Var” sloganı ile her yaştan ziyaretçisinin ilgisini çekecek farklı proje ve etkinliklere ev sahipliği yapan Akbatı, konserlerden kişisel gelişim seminerlerine uzanan geniş yelpazede sunduğu zengin sosyal imkânlarla Marcom Awards’da uluslararası jürinin beğenisini kazandı.

Dünyanın en büyük şirketlerinin, reklam ve halkla ilişkiler ajansları ile sivil toplum kuruluşlarının başvurduğu Marcom Ödülleri’ne her yıl 6 binin üzerinde başvuru yapılıyor. Marcom Ödülleri, Uluslararası Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri denetiminde, alanının önde gelen uzmanlarından oluşan bir jüri tarafından veriliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri