Akbatı’ya dört ödül birden

04 Kasım 2013 Pazartesi

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, uluslararası ödül programı olan Marcom 2013 Ödülleri’nde (Uluslararası Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği ) üç Platinum ve bir Gold olmak üzere dört ödüle birden layık görüldü

akbatiya-dort-odul-birden

“İçinde Yaşam Var” sloganıyla yıl boyu birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi,  İstanbul ShoppingFest etkinlikleri, Akbatı Yaşam Platformları ve 1’inci yıl etkinlikleriyle Marcom Ödülleri’ni kazanarak dikkatleri üzerine çekti.

Lezzet Platformu, Paylaşım Platformu, Spor Platformu, Festival Park Alanı ve Lounge Alanlarıyla canlı yaşam alanları sunan “Akbatı Yaşam Platformu” hem Toplum İlişkileri/Halkla İlişkiler (Community/PR/PublicRelations Program) kategorisinde hem de Toplum İlişkileri/Halkla İlişkiler/Kurumsal Sosyal Sorumluluk (Community/PR/CorporateSocialResponsibility) kategorisinde iki Platinum ödülün sahibi oldu.  

Toplum İlişkileri/Halkla İlişkiler/Özel Etkinlikler (Community/PR/Special Event) kategorisindyse hem İstanbul ShoppingFest kapsamında gerçekleştirilen “Uzun Gece” etkinlikleriyle Platinum ödülü hem de 1’inci yıl etkinlikleriyle Gold ödülü almaya hak kazandı.

Akbatı, ödüllerde  beş bin kişilik Festival Park alanındaki açık hava konserlerinden, özel dinlenme ve çocuk oyun alanlarına, Lezzet Platformu’nda gerçekleştirilen ücretsiz yemek kursları ve sağlıklı yaşama teşvik eden ücretsiz ‘Yormayan Spor Merkezi’ne uzanan bir dizi sosyal imkânla öne çıktı. Akbatı’nın beğeni kazanan diğer etkinlikleri arasında ShoppingFest’te Candan Erçetin’le Mor ve Ötesi  konseri, Tülin Şahin’le gerçekleştirilen güzellik ve sağlık söyleşisi de yer aldı.

Ziyaretçilerine araba kampanyaları gibi büyük ödüller sunan Akbatı, tiyatronun güldüren isimleri Süheyl&Behzat Uygur’un tiyatro oyunları ve yarışmaları, çocuk şenlikleri, kişisel gelişime yönelik uzman söyleşileri ve bando gösterileriyle de ziyaretçilerine birçok etkinlik sundu.

Dünyanın en büyük şirketlerinin, reklam ve halkla ilişkiler ajanslarıyla sivil toplum kuruluşlarının başvurduğu Marcom Ödülleri’ne her yıl 6 binin üzerinde başvuru yapılıyor. Marcom Ödülleri, Uluslararası Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri denetiminde, alanının önde gelen uzmanlarından oluşan bir jüri tarafından veriliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri