Akdeniz modası Ankara’yı sarıyor

19 Kasım 2014 Çarşamba

Ürünlerinde rahatlığı ve şıklığı bir araya getiren, Akdeniz modasının öncü markası DeFacto, hızla büyümeye devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanında ve yurtdışında müşterileriyle buluşan DeFacto, Türkiye'deki 253’üncü mağazasını Ankara Taurus AVM’de açtı

akdeniz-modasi-ankarayi-sariyor

“Akdeniz Rahatlığı” mottosu ile perakende tekstil sektörünün öncüleri arasında yer alan DeFacto, 253’üncü mağazasıyla Ankara Taurus AVM’de hizmet vermeye başladı.

Ankara’da 23’üncü mağazasını açan DeFacto, birbirinden rahat ve şık ürünlerini Ankaralılar ile buluşturuyor. Ankara Taurus AVM’nin zemin katında yer alan mağazanın bin 600 metrekarelik alanında trendy ve stil sahibi DeFacto koleksiyonları müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Kurulduğu 2003 yılından bu yana hızla büyüyen, şıklığı ve rahatlığı bir araya getirme anlayışından asla ödün vermeyen, her ortamda göz alıcı ve modern görünmek isteyenlere uygun koleksiyonlar tasarlayan DeFacto, müşterilerine daha yakın olabilmek, daha fazla lokasyonda hizmet verebilmek adına çalışmalarına kararlılıkla devam etmeyi amaçlıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri