Akdeniz’in ‘Mega’ Yıldızı Palmarina Bodrum

19 Temmuz 2016 Salı

Türkiye’nin ilk mega yat limanı olan Palmarina Bodrum, her yıl yerli-yabancı binlerce tekneye dünya standartlarında hizmet veriyor. Eğlence adası, dünyaca ünlü restoranları, otelleri, çocuklar için eğlence parkı, zengin marka karmasına sahip AVM’si, birbirinden özel kültür-sanat etkinlikleri ve Akdeniz’in ruhunu tüm renkleriyle yaşatan eşsiz atmosferiyle tüm yıl boyunca sosyal yaşamın cazibe merkezi olmaya devam ediyor.

akdenizin-mega-yildizi-palmarina-bodrum

Dünya standartlarındaki hizmet anlayışıyla Türkiye’nin ilk mega yat limanı olan Palmarina Bodrum, ziyaretçilerine bir marinadan çok daha fazlasını sunuyor. 69’u mega yat olmak üzere toplamda 620 tekneye bağlama ve yıl boyu konaklama imkânı sağlayan Akdeniz’in en prestijli limanı Palmarina Bodrum, her yıl yerli-yabancı binlerce tekneye sağladığı güvenli bir limanda konaklama, yat acenteliği, yat sigorta işlemleri gibi ayrıcalıklı hizmetlerin yanı sıra zengin sosyal yaşam olanaklarıyla da ziyaretçi akınına uğruyor.

Gurme lezzetler peşinde olanlar için yemekleri ziyafete dönüştüren mekanlar, ‘damak hafızasında’ unutulmayacak tatlar bırakıyor. Sunset partileri, DJ performansları, sonsuzluk havuzu her anının keyfini çıkarmak isteyenlere unutulmaz saatler yaşatıyor.

‘Kişiye özel tatil’ mottosuyla tasarlanan tropik bir rüyayı andıran Palmarina Boutique Hotel ve Palmalife Marina Hotel ise güneşin ve denizin keyfini çıkarmak isteyenlerin favorisi oluyor.

Palmarina Spa & Fitness'ta kişiye özel hazırlanan detoks programları, spa, masaj ve fitness hizmetleri, büyük şehir karmaşasından yorulan ruh ve bedenleri dinlendirmek için kusursuz hizmet anlayışıyla misafirlerini ağırlıyor.

Lüks segmentten günlük yaşamda ihtiyaç olan tüm markalara kadar farklı grupları bir araya getiren Palmarina Bodrum’da, yenilenen marka karması ve tüm yıl açık 118 mağazayı bünyesinde barındıran bir AVM bulunuyor.

Palmarina Bodrum bünyesinde bulunan eğlence parkı Kids Paradise ise çocuklara sonsuz bir eğlence dünyasının kapılarını aralıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri