Akmerkez Atatürk’ü şarkılarla anıyor

07 Kasım 2012 Çarşamba

Akmerkez, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü etkinlikleri kapsamında düzenleyeceği “Atatürk’ün sevdiği parçalar” konseriyle Ulu Önder’i ziyaretçileriyle birlikte anacak

akmerkez-ataturku-sarkilarla-aniyor

TRT solisti 6 kadın sanatçıdan oluşan İstanbul’un Altınları Grubu’nun sahne alacağı konserde, Atatürk’ün yaşamı boyunca severek dinlediği Türk Müziği eserleri seslendirilecek. Zülfü Livaneli'nin yönettiği Veda filminde de Atatürk'ün sevdiği parçaları seslendirmiş olan Meral Azizoğlu’nun solisti olduğu İstanbul’un Altınları Grubu’na, Grup Pandora Orkestrası da eşlik edecek.

Bu özel konserde kanundan çelloya, tamburdan basgitara, kemençeden kemana Türk ve Batı müziği enstrümanları biraraya gelecek. Akmerkez’in Ulu Önder’in anısını ziyaretçileriyle birlikte yaşamak amacıyla düzenlediği etkinlik, 13.30 ve 16.00’da  olmak üzere, gün içinde 2 farklı saatte Akmerkez Alt Çarşı Etkinlik Alanı’nda gerçekleştirilecek.

Akmerkez’in iki kulesinin üzerinde ve cephesinde ise 10 Kasım akşamına kadar İstanbullular için dijital efektlerle oluşturulan Türk Bayrağı dalgalandırılacak.

10 Kasım’da çocuklara özel etkinlik
Atatük’ü Anma Günü etkinlikleri kapsamında, çocuklar için de özel bir etkinlik düzenlenecek. Çocukların Atatürk kartpostallarına çerçeve yapacağı etkinlik 14.00-16.00 saatleri arasında yemek katındaki etkinlik alanında gerçekleştirilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri