AKUT Fotoğraf Sergisi

19 Ekim 2016 Çarşamba

Türkiye'nin alanında öncü ve lider sivil toplum örgütü AKUT Arama Kurtarma Derneği'nin 20 yıllık çalışmalarından oluşan fotoğraf sergisi Maltepe Park’ta gerçekleşecek

akut-fotograf-sergisi

 AKUT Arama Kurtarma Derneği'nin 20 yıllık çalışmalarından oluşan fotoğraf sergisi Maltepe Park’ta gerçekleşecek. 20-30 Ekim tarihlerine arasında sergilenecek olan 50 adet fotoğrafta arama ve kurtarmanın zorluklarını, kurtarılan canları, fedakarlığı, umudu, sevgiyi, sorumluluk duygusunu ve bütün bunları gerçekleştiren gönüllü insanlar gözler önüne serilecek.

 

AKUT’un zengin arşivinden özenle seçilen fotoğraflarda Türkiye’nin AKUT’unun yaşanan afetlerdeki önemi bir kez daha vurgulanacak.

 

Serginin açılışı AKUT Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nasuh Mahruki, AKUT Yönetim Kurulu Üyeleri ve Gönüllülerinin katılımı ile 22 Ekim saat 15.00’de Maltepe Park Sergi alanında yapılacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri