AKUT’un kadınlara mesajı var

08 Mart 2013 Cuma

Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi’nde 8 - 10 Mart günleri arasında “AKUT ve Kadın” Fotoğraf Sergisi yapılacak

akutun-kadinlara-mesaji-var

AKUT Bodrum Ekibi, “Malumdur ki, her sahada olduğu gibi toplum hayatında dahi vazife taksimi vardır. Bu umumi vazife taksimi arasında kadınlar kendilerine ait olan vazifeleri yapacakları gibi, toplumun refahı, saadeti için elzem olan umumi mesaiye de dahil olacaklardır” diyen Atatürk'ün ışığında ilerleyen Türk ve tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü “AKUT ve Kadın” konulu fotoğraf sergisi ile kutluyor.

8 – 10 Mart günleri arasında Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, Hurmalı Cadde’de açılacak sergide, AKUT Bodrum ve Türkiye’deki diğer AKUT Ekipleri’nden kadınların yer aldığı fotoğraflar sergilenecek.

Fotoğraflarda AKUT ailesinin ve AKUT Bodrum Ekibi'nin kurulduğu günden bugüne kadarki süreçte AKUT'a gönül vermiş kadınlarının yürekliliğini, cesaretini, sivil toplum içinde kendilerine nasıl bir yol açtıklarını, tüm bunları yaparken bazen bir canlının hayatına uzattıkları ellerindeki mücadeleyi, bazen de bir ailenin umutlu bekleyişine destek oluşlarını, kısacası asil ve yürekli kadınlarımızın, dünyanın en zorlu sorumluluklarından biri olan Afet ve Acil Durumlar’daki hayat kurtarma mücadelelerini ve hazırlık aşamalarını bulacaksınız.

AKUT'un bin 500’den fazla olan tüm gönüllüleri içinde kadınlarımızın yeri hiç de azımsanmayacak ölçüde ve yüzde 30’un üzerinde. Her gün AKUT'a katılan gönüllü kadın sayısı da artıyor. Hayatın kutsallığına inanan AKUT, bu sergi ile kadınlarımıza, hayatın her alanında yer aldıkları gibi, afet ve acil durumlarda,  bir can kurtarabilmek için mücadelede de var olabilecekleri mesajını veriyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri