Alışverişini Kipa’dan yap, Duman konserine bileti kap

07 Ağustos 2014 Perşembe

Yalovalılar, Kipa’dan aynı gün içerisinde yapacakları her 100 TL’lik alışverişte sevilen rock grubu Duman’ın 15 Aralık’taki konseri için bir bilet kazanıyor

alisverisini-kipadan-yap-duman-konserine-bileti-kap

Perakende zinciri Kipa, müşterilerini yazın coşkusunu yaşatan etkinliklerle buluşturmaya devam ediyor. Kipa müşterileri, Yalova Kipa AVM’de başlayan “Harca Kazan Kampanyası” ile sevilen rock grubu Duman’ın konseri için ücretsiz bilet kazanma şansını yakalıyor.

15 Ağustos’ta Yalova Barış Manço Amfitiyatrosu’nda gerçekleşecek konsere bilet kazanmak için, 7-14 Ağustos arasında, AVM içerisindeki farklı mağazalardan aynı gün içinde en az 100 TL tutarında alışveriş yapmak gerekiyor.

Biletlerin stoklarla sınırlı olan ve 7 Ağustos’ta başlayan “Harca Kazan Kampanyası”, 14 Ağustos Perşembe günü sona erecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri