Anadolu kadını Palm City’e konuk olacak

06 Mart 2014 Perşembe

“Anadolu Kadını” fotoğraf sergisi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Palm City Mersin Alışveriş Merkezi’nde

anadolu-kadini-palm-citye-konuk-olacak

Alışveriş merkezi yönetimi konusunda hizmet veren şirket Cefic tarafından yönetilen Palm City Mersin Alışveriş Merkezi gazeteci ve fotoğraf sanatçısı Tahir Özgür’ün 35 fotoğraftan oluşan “Anadolu Kadını” isimli sergisini ziyaretçileriyle buluşturuyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Palm City Mersin AVM’de ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanan sergi 16 Mart gününe kadar ziyaret edilebilecek.

Gazeteci ve fotoğraf sanatçısı Tahir Özgür, uluslararası ve ulusal yarışmalarda, 4’ü altın madalya olmak üzere çeşitli ödüller aldı. Zonguldak’da maden ocaklarında çektiği madenci fotoğrafları UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası ilan edilen ve dünyanın en saygın müzelerinden birisi olan Ruhr Müzesi’ne kabul edildi ve müze kataloğunda Özgün’ün 7 fotoğrafına yer verildi.

Dünyanın en büyük sanatsal materyal üreticisi olan Hahnemuhle'nin 425’inci kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlediği uluslararası yarışmada, Özgür’ün Karadeniz'in dağ köylerinde çektiği fotoğrafı Hahnemuhle Kolleksiyonu'na kabul edildi ve Dünya Fotoğraf Fuarı Photokina'nın açılışı başta olmak üzere 12 ülkede sergilendi. Yurtiçi ve yurtdışında 25 kişisel sergi açan Tahir Özgür, Uluslararası Fotoğraf Sanatı Federasyonu’nun (International Federation of Photographic Art) EFİAP (Excellence-FİAP) ünvanına sahiptir.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri