Ankara cemiyeti Armada’da ağırlandı

11 Mayıs 2015 Pazartesi

Armada AVM’de gerçekleşen ELLE Style Tıps, Nedret ve Yasemin Taciroğlu’nun katılımı ile Ankara cemiyet hayatının önde gelenlerini ağırladı

ankara-cemiyeti-armadada-agirlandi

En yeni trendler ve modanın derinlemesine konu edildiği ELLE Style Tıps, Ankara’daki ilk etkinliğine,  Armada Alışveriş Merkezi ‘nde, Anneler Günü kapsamında cemiyet hayatının en gözde anne ve kızı, modacı Nedret Taciroğlu ve Yasemin Taciroğlu’nu ağırladı.

Yurtdışında gerçekleştirilen birçok moda haftasında ülkemizi temsil eden Nedret Taciroğlu ve kızı Yasemin Taciroğlu ile ELLE Yayın Direktörü Işın Görmüş moderatörlüğünde Armada Hayat Sokağı’nda bulunan Downtown Food Club’ta keyifli bir sohbet gerçekleştirildi.

Etkinlikte “haute couture” ile ilgili en sıcak gelişmeler ve şık etkinliklerde giyilebilecek gece kıyafetleri ile ilgili giyim ipuçları verildi.  Söyleşi esnasında 4 manken de Nedret Taciroğlu’nun koleksiyonundan en önemli parçaları giyerek ufak bir moda şovu gerçekleştirdi. Etkinliğe Ankara cemiyet hayatının önde gelen tanınmış isimleri de katıldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri