Ankara’nın ilk “Erişilebilir” AVM’si: Bilkent Center

13 Kasım 2015 Cuma

Bilkent Center, engelsiz AVM olma yolundaki özenli çalışmaları sonucunda “Erişilebilirlilik” belgesini aldı

ankaranin-ilk-erisilebilir-avmsi-bilkent-center

Bugüne kadar pek çok önemli projeye imza atan Bilkent Center, Ankara’nın ilk “Erişilebilirlilik Belgeli” “Engelsiz AVM” olma özelliği ile de sektördeki öncülüğüne devam ediyor. Bilkent Center  42 araçlık engelli otopark alanı, tekerlekli sandalye hizmeti, her katta bulunan engelli tuvaletleri, asansörleri ve yürüyen yollar ile “Engelsiz AVM” olma konusuna verdiği önemi gerçekleştirdiği uygulamalarla belgelendirdi.


6 Kasım Cuma günü saat 15.00’de, Aile ve Sosyal Politikalar İl  Müdürü Selim Çelenk, Erişilebilirlik Daire Başkanı ve Basın Yayın Müdürü’nün katılımlarıyla gerçekleştirilen törenden Bilkent Center, Erişilebilirlilik Belgesi’ni aldı. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Selim Çelenk, herkes için kullanılabilir alanlardan oluşan Bilkent Center’ın, engelli bireylerin de rahatça hareket edebileceği dolayısıyla sosyal hayattan özgürce yararlanabilecekleri bir alışveriş merkezi olduğunu dile getirdi. Bilkent Center, gerek yenilenen yüzü, gerekse öncü ve yaşama değer katan projeleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri