Anneler ve çocuklar İzmir Park’ta eğlendi

15 Mayıs 2017 Pazartesi

İzmir Park Alışveriş Merkezi’nde geçtiğimiz cumartesi günü “Canım Annem Fotoğraf Çerçevesi Yapım Atölyesi” gerçekleşti

anneler-ve-cocuklar-izmir-parkta-eglendi

İzmir Park Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen “Canım Annem Fotoğraf Çerçevesi Yapım Atölyesi”ne katılan küçük ziyaretçiler hem eğlenceli zaman geçirdiler, hem de anneleri ile geçirdikleri zamanları ölümsüzleştirecek değerli bir hediye yapma şansı yakaladılar.

 

Pazar günü ise çocuklar bu kez anneleri ile eğlenceli bir yarışmaya katıldılar. Mustafa Karslıoğlu’nun sunumuyla gerçekleşen “Annemi En İyi Ben Bilirim” yarışması keyifli anlara sahne oldu. Anneleri hakkında sorulan ilginç sorulara cevap vermeye çalışan her yaştan çocuk kıyasıya mücadele ettiler. Tüm katılımcılara küçük ev aletlerinden, ev tekstili ürünlerine uzanan çeşitli hediyelerin dağıtıldığı yarışmada anneler, çocuklarıyla birlikte unutulmaz bir Anneler Günü geçirdiler. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri