Antalya Migros’un 10’uncu yıl kutlamaları sürüyor

22 Haziran 2011 Çarşamba

10’uncu yılını dolduracak olan Migros Alışveriş Merkezi, kuruluş yıldönümünü kutlamaya devam ediyor. Kutlamalar 17 Temmuz’a dek sürecek

antalya-migrosun-10uncu-yil-kutlamalari-suruyor

Migros Alışveriş Merkezi 10’uncu yılını kutlamaya devam ediyor. 14 Haziran’da başlayan ve 17 Temmuz’a kadar devam edecek olan etkinlikler, 17 Haziran Cuma günü Moğul Sirki’nin gösterisi ile devam etti. Migros Alışveriş Merkezi’nin içerisinde gösteri yapan Moğul Sirki akrobatlarının yer çekimine meydan okuyan performansı izleyenleri büyüledi. Gösteriler Shaolin rahipleri Kenya Akrobasisi ve Brezilya Samba dans gruplarının muhteşem gösterileriyle devam edecek.

İlk hafta düzenlenen Ahşap boyama ve Ebru grup çalışmalarına büyük ilgi gösteren ziyaretciler kendi yaptıkları, ebru çalışmalarını eve götürmeye hak kazandılar. Grup çalışmaları saç bakımı, cilt bakımı, seramik ve sağlık söyleşileriyle 17 Temmuz’a kadar devam edecek. 

10’uncu yıl kutlamaları çervevesinde Şef Hülya Kurt ile 20 - 24 Haziran günleri arasında pratik ev yemekleri, 4 - 8 Temmuz günleri arasında ise egzotik yemeklerin yapımı ile ilgili grup çalışmaları yapılacak. Şef Hülya Kurt ile Antalya’nın Taçlı Güzelleri ve Antalya İş Kadınları Derneği üyeleri yemek yarışmasına katılacaklar.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri