Antares okul yolunda da yanınızda

06 Eylül 2012 Perşembe

10 - 23 Eylül günleri arasında Antares AVM, Antares & Genç Kartlılarla okula dönüşü kutluyor. Beslenme çantası, su matarası, kalemlik ve cetvelden oluşan özel okul seti ve yüzlerce oyun jetonu hediye

antares-okul-yolunda-da-yaninizda

Yönetimini Jones Lang Lasalle’in yürüttüğü Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ziyaretçilerine ünlü markaları ve indirimleri, gün ışığında alışveriş imkanı ile sunarken, her sezon yeni kampanya ve projeleri ile avantajlar sağlamaya devam ediyor.

Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 2012- 2013 eğitim ve öğretim yılına yepyeni bir kampanya ile merhaba diyor. 10 - 23 Eylül günlerinde okul alışverişini Antares’ten yapan ziyaretçiler anında miniklere özel armağanlar kazanıyor. Antares Kart ve Genç Kart sahibi ziyaretçilere, yapacakları her 100 TL ve üzeri alışverişlerde beslenme çantası, su matarası, kalemlik ve cetvelden oluşan özel okul seti, 25 TL ve üzeri alışverişlerde ise oyun jetonu armağan edilecek.

Okula dönüş coşkusunu Çocuk Kulübü etkinlikleri ile de kutlayacak olan minikler, Eylül ayı boyunca her hafta cumartesi - pazar günü 15.00 - 16.00 saatleri arasında eğlenceli ve eğitici atölyelerle kendi el becerilerini sergileyecekler. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri