Antares Sinan Akçıl’ı ağırladı

15 Aralık 2014 Pazartesi

Geçtiğimiz aylarda bünyesine kattığı ulusal ve uluslararası yeni markalarla ‘Daha Çok Moda’ diyen Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Ankara'da bir ilki gerçekleştirdi

antares-sinan-akcili-agirladi

AVM Partners’ın kiralama ve yönetimini yaptığı Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 10 Eylül'de açtığı yeni alanda moda, eğlence ve yaşam seçeneklerini ziyaretçileriyle buluşturmuştu. Ankara'da daha önce hiç yapılmamış bir organizasyona ev sahipliği yapan Antares, yeni alanın halka açılışını geçtiğimiz hafta sonu yaptı.

Tüm dünyanın yakından takip ettiği trendleri sunan Antares AVM, ünlü mankenlerin katılımıyla markaların çok özel koleksiyonlarının sunulduğu bir defile gerçekleştirdi. Elif Ece Uzun, Fatoş Kabasakal, Ece Gürsel, Simge Tertemiz, Yeliz Öney, Tuğba Altıntop ve daha birçok mankenin yer aldığı defilede Antares markalarının birbirinden şık koleksiyonları ilgiyle izlendi.

Ankara moda rüzgarının Antares'te estiği aynı saatlerde, Sinan Akçıl defile esnasında verdiği mini konserlerle hayranlarıyla buluştu. Fanlarının yoğun katılım ve ilgisiyle karşılanan Akçıl, hayranlarıyla birlikte şarkılarını seslendirdi. Defilenin ortasında podyuma çıkan Akçıl, enerjisiyle dikkat çekti. Sahneye Milli Takım formasıyla çıkan Akçıl, ilerleyen dakikalarda formayı çıkardı. Konser sırasında hayranlarının arasına inen Akçıl'ın hayranları zaman zaman gözyaşlarını tutamadı. Konser sonunda hayranlarıyla fotoğraf çektiren Akçıl, kulisten çıkarken hayranlarının yoğun ilgisinden dolayı zor anlar yaşadı.

Organizasyonun sonunda Ece Gürsel'e sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Antares AVM müdürü Dilek Kurt'un podyuma çıkarak doğum günü şarkısını söylemesiyle pasta kesildi. Doğum günü kutlamasına Antares İcra Kurulu üyeleri Mustafa Çayırpınar ve Ramazan Kahraman da katıldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri