Aqua Florya sömestr tatilinde ‘Bi dolu etkinlik’ sunuyor

30 Ocak 2014 Perşembe

İstanbul'un denize sıfır konumlu ilk alışveriş merkezi Aqua Florya, birbirinden farklı ve keyifli etkinlikleriyle sömestr tatilinde çocukları oyun dolu bir dünyaya davet ediyor. Çocuklar tatilin keyfini burada çıkarma fırsatı buluyor

aqua-florya-somestr-tatilinde-bi-dolu-etkinlik-sunuyor

Sıradan alışveriş merkezi anlayışını değiştiren Aqua Florya AVM, açıldığı günden bu yana kültürel ve sosyal aktiviteleri ile fark yaratmaya  devam ediyor. Sömestr tatilinde çocukların yeteneklerini ön plana çıkartan,  hem eğitici hem de öğretici etkinlikler sunan Aqua Florya, eğlence dolu bir tatil vaat ediyor.

29 Ocak – 9 Şubat Doğa Koleji Çocuk Etkinliği
29 Ocak–9 Şubat tarihleri arasında Aqua Florya AVM'de Doğa Koleji'nin Food Court katında gerçekleştireceği yüz boyama etkinliği ile minikler gönüllerince eğlenecekler.

1 Şubat Doruk Ülgen Sihirbazlık Gösterisi
Aqua Florya AVM, 1 Şubat Cumartesi günü küçük misafirlerine Doruk Ülgen Sihirbazlık Gösterisi'ni sunuyor. 15.00 ve 18.00 saatleri arasında iki gösteri yapacak olan Ülgen,  Ana Atrium'da gerçekleştireceği muhteşem sihirbazlık şovu ile çocuklara unutulmaz bir deneyim yaşatacak. 

1-2 Şubat Dalin Çocuk Etkinliği
Çocukların her alanda keyifli vakit geçirmelerine imkan sağlayan Aqua Florya AVM, 1-2 Şubat Pazar günü 15.00–18.00 saatleri arasında Ana Atrium'da, Dj performansı, jonglör gösterileri ve yüz boyama etkinlikleri ile çocuklara keyifli anlar yaşayacak.

8 Şubat Sihirli Elmalar Çocuk Etkinliği
8 Şubat Pazar günü Ana Atrium'da 15.00–18.00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlikte minikler elma şekerlerinin tadına bakarken, masa etrafında toplanarak elma şekerinin nasıl süslendiğini öğrenecekler. Ardından kendi elma şekerlerini üreten minikler, her çocuk ismine düzenlenmiş Sihirli Elmalar Sertifikası’na sahip olup bi dolu lezzetin tadını çıkaracaklar.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri