Aqua Florya’da Ağustos ayı çok sesli

06 Ağustos 2014 Çarşamba

Alışveriş yapmak, eğlenmek, aynı zamanda dinlenmek isteyenlerin yolu, İstanbul’un ilk ve tek denize sıfır alışveriş merkezi Aqua Florya’dan geçiyor. Aqua Florya, Ağustos ayı boyunca Aqua Sahne’de ziyaretçilerle buluşacak olan özgün ve eğlenceli müzik gruplarıyla onlara, yıldızların altında unutulmayacak anlar yaşatacak

aqua-floryada-agustos-ayi-cok-sesli

Aqua Florya, denize nazır eşsiz konumuyla, yaz sezonunu alışveriş, keyif ve eğlence üçlüsüyle noktalamak isteyenleri kaliteli müziğe davet ediyor.

9 Ağustos Cumartesi günü  “yüksek enerji” ve “pozitif müzik” anlayışını benimseyen müzik grubu RedBox, Pop-Rock ve R&B tarzındaki yabancı repertuarıyla ziyaretçilere eğlenceli ve kaliteli müzik sunacak.

Bu haftayı takip eden 17 Ağustos Pazar gününde sahne alacak olan Caramel Cazzband Grubu, büyüleyici sahne atmosferini caz ezgileriyle harmanlıyor.

24 Ağustos Pazar günü ise Türk müziğine damgasını vurmuş hit parçaları kendine has yorumuyla seslendiren Retrobüs grubu Aqua Florya ziyaretçilerinin karşısına çıkacak.

Ağustos ayının son cumartesi günü 30 Ağustos’da ise Aqua Florya’nın yıldızlı geceleri, İstanbul Sis Gösteri Sanat Merkezi Topluluğu’nun etkileyici halk dansları performanslarıyla taçlanacak.

Aqua Florya, yaz bitmeden alışveriş ve keyfin yanı sıra eğlencenin de tadına varmak isteyen herkesi Ağustos ayında Aqua Sahne’nin büyüleyici atmosferine bekliyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri