ArenaPark’ı ramazan coşkusu sardı

10 Temmuz 2013 Çarşamba

Ramazan ayının bütün güzellikleri ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde yaşanacak. Kukla tiyatrosundan Aşuk ile Maşuk’a, orta oyunundan jonklör gösterisine birbirinden güzel eğlenceler ramazan ayı boyunca ArenaPark’a gelenleri bekliyor

arenaparki-ramazan-coskusu-sardi

Küçükçekmece Atakent’te bulunan ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ramazanı büyük bir coşkuyla kutlamaya hazırlanıyor. ArenaPark, 9 Temmuz - 7 Ağustos günlerini kapsayan ramazan ayı için özel bir program hazırladı.

ArenaPark’taki ramazan eğlenceleri, iftar öncesi ve iftar sonrası olmak üzere iki kısımdan oluşuyor. Davullu manidar, palyaço ile yarışmalar, karaoke, tahta bacak avm turu, Pamuk Prenses ile yüz boyama gibi etkinlikler iftar saatinden önce ArenaPark’a gelenleri bekliyor.

İftar sonrası ise ArenaPark’ta eğlence doruğa çıkıyor. Sihirbaz, Aşuk ile Maşuk, Karagöz, kanto, kukla tiyatrosu ve jonglör göstesinin de aralarında bulunduğu pek çok etkinlik eski ramazanların keyfini yaşamak isteyenleri bekliyor.

Nihat Hatipoğlu ArenaPark’ta
Bu arada ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ramazan ayında birbirinden ünlü isimleri ağırlıyor. Mustafa Karataş 20 Temmuz’da ArenaPark ziyaretçileriyle buluşurken, 28 Temmuz’da Kahraman Tazeoğlu şiir dintetisiyle sevenlerinin karşısına çıkıyor. İlahiyatçı Nihat Hatipoğlu ise 6 Ağustos’ta söyleşi ve imza gününde ArenaPark  ziyaretçileriyle biraraya geliyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri