Armada Jolly Joker yaz konserleri başlıyor

08 Haziran 2016 Çarşamba

Her yıl olduğu gibi, bu yıl da en ünlü isimleri ağırlayacak olan Armada Jolly Joker Yaz Konserleri 11 Haziran Cumartesi günü Resul Dindar konseri ile başlıyor

armada-jolly-joker-yaz-konserleri-basliyor

İlk solo albümü "Divane" ile satış listelerinde ilk beşte yerini alan Resul Dindar, ikinci solo albümü "Dalgalan Karadeniz" ile de hala müzik listelerinde ilk sıralarda dinleyicisiyle buluşuyor. Sürpriz çalışmaları, dillerden düşmeyen eserleri, kendine özgü yorumu ve sahnesi ile Karadeniz'i baştanbaşa, bambaşka tınılar ve bazen tanıdık ezgilerle müzik yapan Resul Dindar, ziyaretçileri Karadeniz'in hırçın dalgalarında yolculuğa çıkaracak. Yaş sınırı olmayan konserler Armada AVM’de 21.30’da başlayacak ve açık otoparkta gerçekleşecek.


Alışverişlere bilet hediye
Ayrıca, Resul Dindar konseri için 4-11 Haziran günleri arasında, aynı gün içerisinde Armada Kart ile yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlere 1 kişilik konser bileti hediye edilecek. Armada AVM’nin sosyal medya hesapları üzerinden paylaşım yapan kişiler arasından seçilecek takipçilere 1 kişilik konser bileti kazanma fırsatı sunulacak.


Armada Jolly Joker Yaz Konserleri 18 Haziran Cem Adrian, 25 Haziran Buray, 16 Temmuz Ceylan Ertem, 23 Temmuz Duman ve 30 Temmuz Koray Avcı ile devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri