Aşk doktoru İzmir'de

15 Şubat 2013 Cuma

Yazdığı kitaplar, evlilik ve ilişkilere dair yaptığı yorumlar ve öneriler ile tanınan “aşk doktoru” Mehmet Çoşkundeniz, CarrefourSA Karşıyaka AVM'de

ask-doktoru-izmirde

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Bölümü'nü bitiren Coşkundeniz,
1999'un başında Posta gazetesinde cumartesi günleri köşe yazıları yayımlamaya başladı. "Aşk doktoru" sayfasını hazırlayan yazar, bu sayfada aşkın her haline değindi, okuyucuların sorularını yanıtladı.

Köşe yazılarını derlediği “Aşk Bize Yakıştı” adlı ilk kitabı Mart 2003'te yayımlandı ve oldukça ilgi gördü. “Sen Git Aşk Bana Kalsın” Eylül 2004'te yayımlandı. Yazarın diğer kitapları: “Aşk Yakalar Seni”, “Seni Seviyorum Çünkü”, “Bana Bir Aşk Borçlusun”, “Aldatan Kadınlar Anlatıyor”

CarrfeourSA Karşıyaka AVM'de 17 Şubat Pazar günü saat 15.00'te söyleşi düzenleyecek olan “aşk doktoru”, ikili ilişkilere, evliliklere dair tüm soruları yanıtlayacak. Etkinliğe katılım ücretsiz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri